مشخصاتی در مورد پلی استیشن VR

این کنسول چه نوع کنسولی است.....

0 496

پلی استیشن وی آر در دو مدل وارد بازار شده است یک مدل که ۴۰۰ دلار قیمتش است که شامل هدست و دیسک دمو شامل چندین بازی که واقعیت مجازی است و… مدل دیگر ۵۰۰ دلار قیمتش است که لوازم بیشتری در اختیار مخاطب است

پلی استیشن VR کمی این کار را راحت کرده است  به این صورت که یک کابل دو رشته ای به هاب متصل شده و بقیه سیم ها از این شاخه به تلوزیون شما و ps4 متصل میشود.

یک نکته مهمی وجود دارد که باعث شده است که شما راحت تر تفاوت واقعیت مجازی را تجربه کنید هدفونی است که درون جعبه قرار گرفته , این هدفون صدای سه بعدی را برایتان پخش می کند دیگر نکته ای  که پس از باز کردن این کنسول نظر طرفداران را جلب خودش نموده است جمع و جور بون این کنسول است . پلی استیشن VR ظاهر زیبایی دارد گرچه کیفیت ساخت این هدست زیاد بالا نیست اما نحوه قرار گرفتنش بر روی سر و تنوع رنگ این کنسول ظاهر خوبی را نشان می دهد .

این کنسول پر از نکته های ریز و درشت است یکی از نکته ی خوب این دستگاه سبک طراحی و راحت بودن مخاطب با این دستگاه است. یکی از آپشن های دیگر این کنسول سایز بندی است که مخاطب نسبت به سر خود آن را میتواند سایز بندی کند. و از طرفی دیگر هم میتوانید با فشر دادن دکمه ای پشت هدست آن را شل یا سفت کند تا در حین بازی کردن تکان نخورد و یک دکمه ی دیگر هم وجود دارد که شیشه جلو را تنظیم میکند تا شیشه به صورت مخاطب نچسبد. با اتصالپلی استیشن VR به ps4 تمام موشن گرافیگ ها آموزش داده می شود تا بتوانید پلی استیشن VR را در روی سر خود به بهترین نحو تنظیم کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.