نقد و بررسی بازی بتل رویال Call Of Duty WarZone

رقابت بتل رویال ها

0 436

جهش شگفت انگیز سری Call Of Duty در بازی های بتل رویال و آنلاین

ورود به رقابت

همانطور که شاید بدانید شروع بازی های بتل رویال از بازی های فورت نایت و پابجی شروع شد و جدال بر سر این سبک بازی به قدری زیاد شد که شرکت های ریز و درشت تصمیم به ساخت این سبک بازی گرفتند.

شرکت اکتیویژن هم که موقعیت را مناسب دید بازی با نام Call Of duty Modern Warfare عرضه کرد که با توجه به گرافیک بازی و گیم پلی خالص سری های کال آف دوتی توانست جایگاه ویژه ای در میان طرفداران خود داشته باشد.

از سوی دیگر اکتیویژن برای این بازی قسمت آنلاینی بسیار جذاب و اقوا کننده در نظر گرفت تا در میان بازی هایی که از سبک بتل رویال پشتیبانی می کنند حرفی برای گفتن داشته باشد.

در مدت کوتاهی این بازی به قدری طرفدار پیدا کرد که شرکت سازنده تصمیم به ساخت نسخه موبایل این بازی گرفت که از بازی اصلی بسیار موفق تر شد و گیمر های بسیاری به سراغ این بازی رفتند.

تا اینکه Activiton به فکر افتاد که نسخه ای کاملا آنلاین و تحت اینترنت با قابلیت هایی بیشتر برای کاربران عرضه کند.

تازه کار ولی پر قدرت

مطالب مرتبط

WarZone نسخه ای کاملا آنلاین از کال آف دوتی می باشد که سبک اصلی آن بتل رویال 150 نفری می باشد که هر بازیکن می تواند با 3 نفر یار بشود.

همانند بازی های دیگر این سبک این عنوان هم از لوت ها – اصلحه های پخش شده در سطح شهر و همچنین منطقه محدود شونده بهره می برد با این تفاوت که برای محدود کردن از گاز سمی استفاده می شود که با خرید ماسک می توانید مدت بیشتری در آن منطقه سپری کنید.

لوت ها به صورت کاملا عادلانه در تمام سطح نقشه پخش شده و به راحتی می توانید سلاح مورد نیاز خود را بیابید.

یکی از بزرگترین تفاوت های این عنوان با بازی های دیگر این است که با کشته شدن شما بازی برای شما تمام نمی شود و به یک نقشه بسیار کوچک می روید و با شخص دیگری که مانند شما از بازی حذف شده است مبارزه تک به تک می کنید.

شاید یکی از بزرگترین معایب این بازی را بتوان پینگ بالا برای بازی در داخل ایران در نظر گرفت که بسیاری از مواقع عصبی کننده می شود.

بخش دیگری که در این بازی اضافه شده بخش Plunder می باشد که برای برنده شدن باید یکدیگر را بکشید و سکه جمع کنید.

هز کس که زودتر به یک میلیون سکه دست پیدا کند برنده خواهد شد.

تایم این بازی نیم ساعت می باشد و کمی خسته کننده ولی متفاوت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.