آپدیت اخیر call of duty BO4

محتوای آپدیت call of duty BO4 چیست

0 754

ویژگی ها, بروزرسانی و محتویات آپدیت (call of duty BO4 (Operation Spectre rising

Treyarch و Activision هر دو مصمم هستند که Black ops 4 را در مواجهه با رقابت های شدید حفظ کنند. آنها در روز 30 اوریل یک season جدید از بازی را شروع میکنند (“Operation Spectre rising“), و شما میتوانید انتظار یک سرویس stream قوی داشته باشید. از اصلی ترین بروزرسانی ها بازگشت شخصیت Spectre یعنی همان شخصیت شمشیرزن بازی. Spectre روی چابکی تمرکز دارد و میتواند به بهترین روش ممکن خود را به دشمن برساند و با سلاح مخصوصش حریف را از پا دربیاورد. شما میتوانید با عنوان “Spectre Stash” شخصیت خود را به Spectre تغییر دهید ‍که میتواند حس رضایت بیشتری نسبت به رقیبانتان به شما القا کند.

شما میتوانید به خوبی شاهد برگشت Pop hunt ((قایم با شک) و شما میتوانید خود را به عنوان یک جسم مخفی کنید) در نقشه های جدید, Light machine gun و سلاح حای سرد جدید باشید. در بخش Blacout بازی هم میتوانید شاهد تغییراتی شامل آب گرفتگی باشید که شمارا به قایق سواری تشویق میکند. Alcatraz map (نقشه Alcatraz) نیز بهبود یافته است. در کنار همه ی اینها,  طرفداران بخش zombies هم میتوانند از دستکش Super Blood Wolf Moon و سلاح های جدید که به بازی اضافه شدند استفاده کنند.

در طول این season بازی, شما میتوانید انتظار آپدیت های کاربردی بیشتر داشته باشید. به عنوان مثال میتوانید منتظر دستکش (gauntlets) های بیشتری باشید که به بخش zombies اضافه خواهند شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.