بازگشت galaxy fold به بازار رقابت

تلاش سامسونگ برای تجدید افت خود

0 412

اسمارت فون گران قیمت سامسونگ بازهم به بازار رقابتی تلفن های همراه باز خواهد گشت

امسال برای سامسونگ سال بسیار پر فراز و نشیبی بود  تا جایی که با معرفی اسمارت فون غیر معمول خود با نام galaxy fold جایگاه خود را در میان دیگر رقبای دیگر مانند اپل و هواوی بسیار بالا برد و ناگهان به دلیل مشکلات صفحه نمایش این دستگاه افت بسیار شدیدی کرد.

تنها دلیل بجا ماندن سامسون در این قسمت را می توان همزمان بودن معرفی galaxy fold با پرچمدار های جدید این شرکت یعنی Galaxy s10 – galaxy s10 Plus و galaxy s10 e دانست.

بسیاری از پیج های آنباکسینگ و ریویو خارجی از این اسمارت فون تعریف های زیادی کردن و این محصول را به شدت پیشنهاد می کردند تا اینکه مشکلات این دستگاه سر باز کرد. مشکلاتی مانند پریدن تصویر – روشن نشدن بخشی از صفحه که بسیار تعجب آور و باعث ناامیدی طرفداران سامسونگ بود.

مطالب مرتبط

سامسونگ بعد از تحقیقات و تلاش های فراوان این مشکلات را گردن گرفت و اعلام کرد که تمامی Galaxy Fold های عرضه شده بازگردانده شوند. این اتفاق تا حدودی مارا به یاد محصول پیشین سامسونگ با نام Galaxy Note 7 می اندازد که بعد از عرضه عمومی به دلیل مشکل باتری و نا توانی در هماهنگی برد و باتری این دستگاه منفجر می شد.

حال بعد از تلاش های فراوان سامسونگ برای بازگرداندن این محصول به بازار دلیل مشکلات Galaxy Fold مشخص شد و سامسونگ آن را مشکل در بخش محافظتی صفحه نمایش اعلام کرد. مطمئنن این قسمت با توجه به نوع طراحی فولد قابل حذف نیست ولی می توان آن را تقویت و یا جایگزین کرد.

در کل با وجود داشتن نقص های مختلف در سخت افزار این دستگاه این تکنولوژی بسیار کارامد و جذاب می باشد ولی انتظار برای عرضه محصولی بی نقص و در خور این شرکت بزرگ همچنان ادامه دارد.

با ما همراه باشید و جدید ترین اخبار این محصول را با ما پیگیری کنید

8
Awesome
  • Design 8

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.