اسمارت فون تاشوی TCL

نو پا ولی جذاب

0 513

آیا این دستگاه توانایی رقابت با دستگاه های تاشوی بازار را دارد ؟

گوشی تاشوی TCL

مدتی است که شرکت های مختلف در تلاش برای عرضه اسمارت فون های توشی خود در بازار هستند.

در ابتدای امر ما شاهد معرفی اسمارت فون سامسونگ با نام Galaxy Fold بودیم که تمامی نگاه هارا به خود خیره کرد.

این شرکت کره ای برای فروش بهتر این دستگاه بسیار تلاش کرد و تبلیغات پر هزینه ای را انجام داد, با این وجود بعد از عرضه مدتی گذشت و شایعاتی مبنی بر مشکلات این دستگاه در قسمت صفحه نمایش به گوش رسید.

این شایعات بیشتر شد و در نتیجه سامسونگ اعلام کرد افرادی که Fold را خریداری کرده اند به شکرت مرجوع کنند.

در همین میان هواوی یک اسمارت فون تا شو با حاشیه حداقل معرفی کرد و با وجود عرضه نشدن این محصول جدال بین سامسونگ و هواوی بر سر این دستگاه بسیار جدی شد.

مدتی گذشت و خبری دیگر از این محصولات به گوش نمی رسید, تا اینکه سامسونگ اعلام کرد که تمامی آزمایشات لازم برای این محصول را انجام داده و Galaxy Fold 2 را به زودی روانه بازار خواهد کرد.

نکته جالب این است که سامسونگ زیر بار ریسک تغییر ظاهری برای این محصول نرفت و ترجیح داد این سری را به عنوان اسمارت فونی از آینده در ذهن کاربرانش قرار دهد تا محصولی شکست خورده.

همزمان با سامسونگ موتورولا هم اسمارت فون تاشوی خود را با نام Moto Razor عرضه کرد که به نظر بسیاری از افراد بسیار حرفه ای تر از فولد بود ( به نظر شخصی بنده Galaxy Fold همچنان هم بهترین اسمارت فون موجود در بازار است )

مدت زیادی از عرضه Galaxy Fold 2 نگذشت که ناگهان این غول کره ای اسمارت فونی جدید با نام Galaxy Z Flip عرضه کرد و تعجب همگان را برانگیخت.

اسمارت فونی بسیار شبیه به Moto Razor ولی با متریال بهتر و جذاب تر.

لنوو هم که در این بین تبلت تاشوی خود را معرفی کرد که بسیار جالب است. تصور کنید یک صفحه 13 اینچی قابلیت تا شدن داشته باشد.

حال شرکت TCL یک اسمارت فون تاشو بسیار شبیه به اسمارت فون تاشو هواوی معرفی کرد که در سه مرحله باز می شود و صفحه نمایشی بی نظیر را در اختیار شما قرار می دهد.

در گوشه بالایی دستگاه در سمت راست یک دوربین دوگانه برای سلفی قرار گرفته است که بسیار شبیه به پرچمداران سامسونگ یعنی Galaxy s20 و Galaxy s20 Ultra و همینطور در اسمارت فون های سال قبل این شرکت یعنی Galaxy s10 و Galaxy s10 Plus می باشد.

انتظار می رود در صورت عرضه این دستگاه به بازار TCL بتواند یک انقلاب بی سابقه در اسمارت فون های تاشو به شمار آید.

همچنان اطلاعات دقیقی از این دستگاه در دست نیست ولی امیدوار هستیم که این تکنولوژی هرچه زود تر بالغ شود و بتوانیم این دستگاه ها را در دسته همه ببینیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.