ویژگی جدید ویندوز 10

مایکروسافت به دنبال جذب کاربر

0 445

غول آمریکایی ویژگی های جدیدی برای سیستم عامل خود در نظر گرفته است

مایکروسافت در حال تلاش برای رفع باگ از اجرای unknown exe در کامپیوتر شما است. در حالی که برخی از کاربران قدرتمند ماشین های مجازی را برای بررسی برنامه های ناشناخته نصب می کنند، مایکروسافت یک راه ساده برای هر کسی که ویندوز 10 را برای راه اندازی برنامه ها در یک محیط دسکتاپ جدا کرده است، توسعه داده است. Windows Sandbox یک ویژگی جدید است که در سال آینده به ویندوز 10 می آید که یک محیط دسکتاپ موقت را ایجاد می کند تا یک برنامه خاص را به آن sandbox بسپارد.

مطالب مرتبط

این ویژگی طراحی شده است که امن و یکبار مصرف باشد، پس هنگامی که برنامه را در این حالت به پایان رسانده اید تمام sandbox پاک خواهد شد. شما نیازی به راه اندازی یک ماشین مجازی ندارید، ولی لازم است که قابلیت مجازی سازی را در BIOS فعال کنید. مایکروسافت ویندوز Sandbox را به عنوان بخشی از Windows 10 Pro یا Windows 10 Enterprise در دسترس قرار می دهد و به وضوح به کسب و کار در ابتدا یا کاربران قدرتمند است.

این یک ویژگی جدید هوشمندانه است که به این معنی است, هر بار که Windows Sandbox فعال می شود، به سادگی یک نسخه جدید سبک از ویندوز (100MB) را برای اجرای برنامه ایجاد میکند. مایکروسافت از Hypervisor خود برای ایجاد یک هسته جداگانه ای که از رایانه شخص مجزا شده است، استفاده میکند. دولوپرهای Microsoft روی ویژگی های جدید نسخه‌ی 18305 windows 10 کار میکنند. اگر شما بیشتر به جزئیات فنی ویندوز مایکروسافت علاقه مند هستید، بسیاری از آنها را در پست وبلاگ خود کمپانی پیدا کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.