10 شبکه اجتماعی برتر جهان

بهترین های مجازی

0 2,858

از مهم ترین استفاده ها از اینترنت این روز ها برای شبکه های مجازی می باشد که بهترین های آن ها را باهم میشناسیم

یکی از مهم ترین بخش های زندگی مجازی افراد را شبکه های اجتماعی تشکیل می دهند که تا به حال سعی کرده اند تمام سلایق را پوشش دهند. 10 شبکه اجتماعی برتر جهان را بیشتر بشناسید.

1 – فیسبوک

بزرگترین شبکه اجتماعی جهان با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال که باعث ایجاد بیش از 1 میلیون فرصت شغلی شده است و بسیاری برای تجارت های خود از آن استفاده می کنند.

2 – یوتیوب

بزرگترین رسانه تصویری و مدیا در دنیا که توسط گوگل بعد از تاسیس خریداری شد و بیش از 1/5 میلیارد بازدید ماهانه دارد که بسیار قابل توجه است.

3 – اینستاگرام

یک شبکه اجتماعی تصویری که متعلق به فیسبوک می باشد و با بیش از 400 میلیون کاربر فعال و 800 میلیون بازدید ماهانه از محبوب ترین ها به حساب می آید.

4 – توئیتر

یکی از بهترین شبکه های اجتماعی و خبری که در مارس 2006 تاسیس شد و بیش از 320 میلیون کاربر فعال دارد که با حداکثر 140 کاراکتر به توییت می پردازند.

5 – ردیت

این شبکه ی سرگرمی و خبری با بیش از 250 میلیون کاربر این امکان را به شما می دهد که لینک های مستقیم خود را منتشر کنید و در اختیار دیگران بگذارید.

6 – واین

یک شبکه برای دانلود و آپلود و اشتراک ویدئو می باشد که توسط توئیتر پشتیبانی شده و ویدئو های کوتاه آن طرفداران بسیاری دارد.

7 – پینترست

این شبکه ی تقریبا نو پا می باشد و با سبک جدیدی تبدیل به قطب انتشار عکس شده است و از بهترین های هنر های تصویری می باشد.

8 – آسک

یک شبکه برای اولین بار کاربر خود را به عنوان یک ناشناس قرار داد تا بتوانند سوالات خود را در هر زمینه ای مطرح کنند و به دنبال جواب باشند.

9 – تامبلر

این پلتفرم یک شبکه ی وبلاگ محور است که کاربران می توانند عکس, فیلم, متن و نقل قول های خود را به اشتراک بگذارند.

10 – فلیکر

این شبکه مبتنی بر عکس بوده و با بیش از 112 میلیون بازدید ماهیانه از بزرگترین مراجع عکاسان می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.