معرفی برخی از اکسسوری های گوپرو

دنیای لوازم جانبی گوپرو

0 1,332

معرفی برخی از لوازم جانبی دوربین های ورزشی گوپرو

کارما گریپ

استابلایزر گو پرو یا همان GoPro Karma Grip Stabilizer یکی از کارآمدترین لوازم جانبی گوپرو می باشد. این استابلایزر به صورت 3 محوره و با وزن بسیار کم در دسترس شما قرار می گیرد و کارکردن با آن بسیار راحت و ساده است. با شارژ کامل این گیمبال میتوانید 1 ساعت و نیم تا 1 ساعت و 45 دقیقه از آن استفاده کنید و مدت زمان شارژ این دسته با شارژر معمولی 6 ساعت و با آداپتور فست شارژ 1 ساعت و نیم می باشد که به نسبت سایر محصولات مشابه و تغیریبا هم رده بسیار مناسب است. به همراه این محصول قاب گوپرو هیرو 5 , استابلایزر , دسته ی کارما , کیف مخصوص , سیم بند , بند مچی , مانت حلقه ای , کابل USB هم عرضه می شود. استابلایزر وسیله ایست برای دوربین های گوپرو که متعادل کننده نوسانات فیلم برداری در حین حرکت است. این دستگاه به قدری کارامد است که برای بسیاری از فیلم های اکستریمی از این وسیله برای جلوگیری از ثبت لرزش دست استفاده می کنند.

کارما گریپ

نگهدارنده دست

نگهدارنده Hand و یا نگهدارنده Wrist Strap هولدری است که می توان با آن گوپرو را روی دست خود قرار داده و صحنه های بسیار هیجان انگیزی را با آن ثبت کرد. هولدر ها برای کمک به شما در هنگام استفاده از گوپرو طراحی شده اند و انواع بسیار زیادی دارند. این محصول برای مواقعی که جای مناسب برای اتصال گوپرو ندارید بسیار کارآمد می باشد. این محصول از جمله اکسسوری های گوپرو می باشد که بسیار مورد استفاده است و جای بسیار کمی می گیرد که اتصال دوربین به دست شما را در مواقع نیاز بسیار راحت می کند.

نگهدارنده gopro

نگهدارنده سینه

یکی دیگر از اکسسوری هایی که برای دوربین های Go Pro طراحی شده تا در هنگام ورزش همزمان فیلم برداری کنند و مزاحم کارتان نباشند هلدر سینه گوپرو است که در ورزش های مختلف کاربرد های مفیدی دارد و مانع از انجام آن کار نمی شود. این وسیله وزن بسیار سبکی دارد و بسیار راحت است مانع از انجام کار شما نمی شود. این اسکسوری یکی از پر کاربرد ترین وسیله از لوازم جانبی گوپرو به حساب می آید.

chest strap

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.