ios 12.1 و تغییرات در نسخه بتا

آپدیت ios 12.1

0 2,657

رفع نقص ها و اضافه شدن ویژگی هایی که در ios 12 دیده نشد و باید در نسخه ی 12.1 منتظر آن ها باشیم

هفته گذشته اولین نسخه ی بتای ios 12.1 برای توسعه دهندگان منتشر شد; که با تغییرات و ویژگی های جدید  و منحصر به فردی همراه بود. بخشی از این تغییرات مختص به کاربران iPhone XS می باشد. در ویدئو زیر بخشی از تغییرات را در نگاهی کوتاه خواهیم دید.

ویژگی های ios 12.1

شاخص ترین تغییراتی که در این نسخه بتا دیده شد سه ویژگی جدید بود که مهم ترین آن فیس تایم گروهی می باشد که مانوور زیادی هم بر روی آن داده اند. این ویژگی قبل از عرضه بسیار مورد تاکید اپل بود که به نظر می رسد عملی شدن آن دور از انتظار نیست.

Group FaceTime در ios12 قول داده شده بود که متاسفانه این اتفاق رخ نداد اما با آمدن ios 12.1 Beta دیده شدن آن نشان از عملی شدنش داد که امید است که این قابلیت که می تواند تا 32 نفر را در گروه فیس تایم قرار دهد بدون باگ و مشکل در اختیار کاربران قرار دهد.

ویژگی های تحت پوشش ios 12.1 Beta 1

  • فیس تایم گروهی (Group FaceTime)
  • ویژگی Depth Control در بخش پرتره
  • واچ فیس های جدید

دومین تغییر بزرگ و مهم این نسخه سیستم عامل مختص دارندگان iPhone XS و iPhone XS Max می باشد که می توانند Depth Control مقدار عمق میدان عکس را مشخص کنند که این بدان معناست که می تواند به صورت دستی و دلخواه تغییر کند; که پیش نمایش هم در این آپدیت به آن اضافه شده است.

تغییرات در اپل واچ

و در نهایت تغییرات سیستم عامل جدید در واچ فیس های ساعت هوشمند اپل خواهد بود که با اضافه شدن 51 رنگ شما قادر به تغییر ظاهر ساعت خود هستید که از دیگر تغییرات شبیه شدن مدل های قدیمی تر نسبت به نسخه Apple Watch 4 series خواهد بود که می تواند برای کاربران بسیار جذاب باشد.

برای اطلاع بیشتر و خبر های جدید با ویتال همراه باشید

 

 

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.